Hakkımızda

Biz işimizi yaparken profesyonel.estetik.kaliteli.kullanışlı.farklı. işler çıkarmaya çalışırız.


Sınırsız Destek

İhtiyacınız olan her an size destek vermeye hazırız. Ücretsiz ve güler yüzlü destek ekibimiz sizin için elinden geleni yapacaktır.

Tablosuz Tasarım

Tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışan tablosuz responsive tasarımlarla kullanışlı web siteleri hazırlıyoruz.

Yüksek Hız

Google Page Speed testlerinde en az %90 oranında puan alan yüksek hızlı web siteleri tasarlıyoruz. Var olan sitenizi hızlandırıyoruz.

Modern Tasarımlar

HTML5 ve CSS3 kullanılarak dünya standartlarında modern web siteleri hazırlıyoruz.

Kontrol Paneli

İçeriklerinizi düzenlemeniz ya da yeni içerikler eklemeniz için kolay kullanımlı ve Türkçe yönetim paneli veriyoruz .

Verileriniz Güvende

Web siteniz ve e-postalarınız yüksek güvenlikli veri merkezimizde sadece size ayrılan alanda barındırılmaktadır.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0
+
Web Sitesi
0
Çözümlenmiş Destek Talebi

Nasıl Çalışıyoruz

Bizler için her yeni iş yeni doğmuş bir bebek gibidir. Projenin boyutu ne olursa olsun titizlikle ve özveriyle çalışırız. Müşterinin büyüğü veya küçüğü diye bir ayrım yapmayız. Yapabileceklerimiz dışında sözler vermeyiz ve olası her aksiliği müşterimizle paylaşırız.

Projeyi teslim ettikten sonra da kenara çekilmeyiz. Yaptığımızı işi takip eder ve gerekli desteği sağlarız.

Aslında buradan kendimizi anlatmakla bitiremeyiz. En iyisimi bizi arayın ya da iletişim formundan mesaj bırakın biz size dönelim…

Web Tasarım
100%
Web Yazılım
100%
Hazır Sistemler
100%
Mobil Tasarım
100%
Özel Yazılım
100%
Müşteri Hizmetleri
100%

Buyrun Tanışalım

2001 Yılında Deha Bilişim Teknolojileri olarak bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Teknolojinin henüz bu kadar ilerlemediği ve web sitelerinin yanar dönerli olduğu günlerdi o zamanlar. Eğer bir web sitesinde hareketli animasyonlar yoksa müşteri tarafından kabul edilmediği zamanlardı.

Henüz SEO ya da SEM konusu tam olarak oturmamıştı. Bu işi profesyonel anlamda yapan firma yok gibiydi. Arama motorunda öne çıkabilmek için çeşitli entrikalar yapmak serbestti. Gerçi günümüzde de bu tip entrikaları halen yapanlar bulunmakta ama neyse konumuz bu değil.

2018 Yılının başlarında olduğumuz bu günlerde teknoloji giderek gelişti ve çok farklı bir boyut kazandı. Bizlerde aradan geçen 17 Yıllık serüvenimizde her gün yeni bir şeyler öğrendik. Teknolojilerimizi ve bilgilerimizi sürekli güncellemeye çalıştık.

Ancak geçmişten bu güne bizim için değişmeyen tek bir şey kaldı. “Memnun Bir Müşteri Mutlaka Başka Bir Müşteriyi Getirir“. İnandığımız bu değer ile hareket ederek binlerce yeni insanla tanışma fırsatımız oldu. İşimiz gereği müşterilerimizin hayallerine ortak olmaya ve elimizden geldiğince sektörümüzle alakalı kısımlarını hayata geçirmeye gayret ettik.

Gerçekten Çok Yoğunuz

Biz Ela Design ailesi olarak her zaman müşterilerimizi kendimizden birisi olarak gördük. Bu nedenle işe ilk adım attığımız 2001 Yılından bu yana hizmet vermeye devam ettiğimiz müşterilerimiz bulunmakta.

Hem eski müşterilerimize destek vermek adına, hem de yeni müşterilerimizi ailemizin bir parçası yapmak için sürekli çalışıyoruz.

Herkesin en iyi web sitesine, mümkün olabilecek en ekonomik fiyatlara sahip olması için çalışıyoruz. Belki en ucuz web sitesi yapan firma biz değiliz ama; işine hakim ve en iyi web sitesi yapan firma biziz. Hatta en iyi destek veren firma da biziz.

Biraz abarttık mı acaba? Bunu anlamanın tek bir yolu var. Bizi müşterilerimize sorabilirsiniz. Ya da en iyisi mi siz bizi arayın ve tanışalım.